peyk

روش‌های ارسال

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

کلیه سفارشاتی که تا قبل از ساعت ۱۶ هر روز در سایت یا اپلیکیشن ثبت شوند در نوبت صبح فردای آن روز ارسال می شوند 

بعد از ارسال پیامک تکمیل سفارش مرسولات در بازه ای حداکثر 4 ساعته برای شما ارسال میشود مسؤولیت عدم دریافت پیامک بر عهده مشتری می باشد و ارسال دوباره شامل هزینه خواهد بود .

نکات

–  محل تحویل سفارشات فروشگاه اینترنتی فلفل بای،   درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) است. دلیل اتخاذ این تصمیم  شکایات متعدد از مدیران ساختمان‌ها، برخی محدودیت‌های موجود و اجتناب از مواردی که ورود به ساختمان‌ها می‌تواند ایجاد کند، مربوط می‌شود. از جمله‌ی این موارد می‌توان به قوانین محدوده‌های شخصی و خصوصی، فضاهای مشترک آپارتمان‌ها و ورود به برخی مجتمع‌های مسکونی، اماکن تجاری، فرهنگی یا دولتی، اشاره کرد.
تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از شصت هزار تومان و در شهر تهران می‌شود. هزینه ارسال سفارش‌های زیر یکصد هزار تومان برای همه نقاط شهر تهران 10000 تومان ثابت است.

-در حال حاضر فروشگاه اینترنتی فلفل بای فقط در محدوده شهر تهران فعالیت داشته و سفارشات در این محدوده ارسال می شود.

– لازم است درهنگام دریافت سفارش تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.